Skip links

Kontakta oss

Rätt från början

Skicka ett meddelande

    Kontakta oss

    Hör gärna av dig

    Här hittar du kontaktuppgifter till samtliga chefer och stabsfunktioner i TakTema.

    Behöver du komma i kontakt med en specifik person? Då hänvisar vi till vår växel som kan koppla dig rätt:
    ? 021-4708890

    Vi finns i Västerås såväl som i Stockholm.

    Taktema Sverige AB Västerås

    Returvägen 10,

    72137 Västerås

    021-470 88 90

    Taktema Sverige AB Stockholm

    Kraftvägen 54

    196 37 Kungsängen

    021-470 88 90

    Vårt team

    Ägare/VD

    Tommy Gråberg

    Tommy@taktema.se
    076 12 86 300

    Ägare/Projektchef

    Emil Gråberg

    emil@taktema.se
    070 770 81 59

    Projektledare

    Lennart Borg

    Lennart@taktema.se
    073 982 89 07

    Projektledare

    Linus Karlsson

    Linus Karlsson
    070 047 48 99

    Administratör

    Johanna Zakariasson

    Ägare/Ekonomichef

    Liza Fyhr

    liza@taktema.se
    070 423 85 70

    Verksamhetsutvecklare

    Mats Gråberg

    mats@taktema.se
    079 359 34 43

    Projektledare

    Johannes Ganström

    johannes@taktema.se
    070 788 96 35

    kalkylator/sälj

    Mattias Svensson

    mattias@taktema.se
    073 713 06 50

    Denna webbplats använder cookies för att förbättra din webbupplevelse.